Apartmány v Krkonoších

Doprodej posledních horských apartmánů v Krkonoších – Prkenný Důl

Cena k jednání Info : na tel.č : 777 20 55 30

I tento je projekt , který si Vám dovolujeme nabídnout je pro Vás k dispozici. Jde o krásné bydlení, rekreování případně pronajímání apartmánů přímo na sjezdovce v lokalitě Krkonoš – Prkenný Důl

Objekt, se nachází přímo v bezprostřední blízkosti zimního sportovního areálu na úpatí sjezdovky, 50 metrů od vleku s kvalitním a stále se rozvíjejícím skiparkem.

Apartmánový projekt Prkenný Důl je exkluzivní stavbou moderní architektury. 17 bytových jednotek je situovaných do 4 podlaží budovy, jejíž tvar záměrně připomíná horský hotel. V roce 2012 získal cenu veřejnosti v soutěži „Realitní projekt roku 2012 “ v Královohradeckém kraji .

Prkenný důl u Žacléře se nachází v nadmořské výšce 604 m

Průměrná výška sněhové pokrývky je 40-50 cm

Sníh 90-120 dnů v roce

Město Žacléř je vzdálené od apartmánů v Prkenném Dole cca 1,5 km a je nejvýchodnějším místem Krkonoš. S počtem těsně pod 4000 obyvatel se řadí k první desítce největších měst v okrese Trutnov. Dělí se do pěti katastrálních území, která byla v historicky různých dobách samostatná. Žacléř, Bobr, Prkenný Důl, Rýchory (včetně Vízova), Černá Voda, tvoří již několik desetiletí celek.

Město Žacléř nabízí kompletní občanskou vybavenost. Od mateřského centra Žabka, po lékárnu, policii, obchody, mateřské školy a podobně.

Velkou devizou žacléřské lokality je její poloha, přírodní bohatství a památky. K rozvoji turistického ruchu přispívají v zimě skvělé lyžařské podmínky ve dvou zimních areálech Arrakis a Bret, které jsou vybaveny umělým zasněžováním a nabízejí tak návštěvníkům široké možnosti sportovního vyžití. V Žacléři najedete také na upravenou běžeckou Krkonošskou magistrálu. V letních měsících je k dispozici moderní areál s fotbalovým hřištěm, tenisovými a volejbalovými kurty a kurtem pro plážový volejbal, vybudovaný na konci 90. let 20. století. Žacléřskem vedou značené cyklotrasy , které uspokojí všechny kategorie vyznavačů cykloturistiky.

APARTMÁNY K PRODEJI : sklep se nezapočítává do celkové ceny bytu – je zdarma !!! Případné financování nákupu samozřejmě zajistíme.

 

ČÍSLO BYTU/PLÁNEK PLOCHA BYTU
v m2
SKLEP   CENA BYTU / POLOHA
1
63,65 není   dohodou
2
64,30 2,3 dohodou
3
61,75 2,0 dohodou
10
41,8 2,2 dohodou
12
41,8 2,2 dohodou
13

85,95Mezonet 2,2 dohodou
15

92,35Mezonet 2,3 dohodou/ 3. np